rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 12 131   |   Dodanych dzisiaj: 795

Bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem ...

Bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem ...
Sprzedam mieszkanie z ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi Mieszkanie w stanie deweloperskim położone na parterze budynku mieszkalnego w zabudowie szeregowej na cichym i spokoj ...

CYKLINOWANIE

CENA:
1


Zobacz

Montaż i serwis Klim ...

CENA:
3400


Zobacz

245/50R19 Pirelli Ci ...

CENA:
500


Zobacz
Ogłoszenie # 55148007
Dane podstawowe
kategoria :
Motoryzacja > Sprzedam
tytuł :
Peugeot 308 Business Line | 2.0 BlueHDi 150 KM
data dodania :
dziś, - ważne jeszcze 1 dzień do : 2026-05-01
wyświetleń :
3 razy
cena :
29999 PLN
Treść ogłoszenia
Peugeot 308 Business Line | 2.0 BlueHDi 150 KM | I Właściciel | Panorama |
------------------------------------------------------------------------------

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo zadbany egzemplarz Peugeota 308 w bogatej wersji wyposażenia Business Line. Samochód posiada najmocniejszy i najbardziej ceniony w tym modelu silnik diesla 2.0 BlueHDi o mocy 150 KM, który zapewnia świetne osiągi przy bardzo niskim spalaniu.

Samochód z pewną historią: zakupiony w salonie w Niemczech przez jedynego właściciela i sprowadzony do Polski jako mienie przesiedleńcze.

Kluczowe informacje:
Silnik: 2.0 BlueHDi (150 KM) dynamiczny, trwały i oszczędny.
Rok produkcji: 2015 (I rejestracja: 30.08.2016 r.)
Pochodzenie: I właściciel od nowości (Salon Niemcy).
Stan: Bezwypadkowy, regularnie serwisowany (przebieg potwierdzony książką).
Najważniejsze atuty techniczne:
Pojazd jest w doskonałej kondycji mechanicznej. W ostatnim czasie wykonano kluczowy serwis:

✅ Wymiana kompletnego sprzęgła wraz z kołem dwumasowym - przy tej mocy silnika to ogromny atut i oszczędność dla kupującego (koszt rzędu kilku tysięcy złotych).

Bogate wyposażenie (Business Line):
Komfort: Panoramiczny dach z roletą, podgrzewane fotele przednie, podgrzewana kierownica (idealna na zimę), dwustrefowy climatronic.
Technologia: Nawigacja GPS, czujniki parkowania (Parktronic) przód i tył, światła do jazdy dziennej LED, czujnik zmierzchu (automatyczne światła).
Praktyczność: Oryginalne relingi dachowe, elektryczne szyby i lusterka, dwa komplety kluczy.
W PAKIECIE: Alufelgi lato +  koła zimowe + oryginalne relingi.
Dane dodatkowe
Zdjęcia
Dane kontaktowe
telefon :
+48 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Twój e-mail :
wiadomość :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
Inne ogłoszenia [86]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij